Monday, January 22, 2018

Hiromantide Tuleproov EMV 2018, Meesüksik

RAINER KALJUMÄE

Eelvaade

Just selline oli Raineri esimene emotsiooni, kui ta selle aasta meesüksikmängu tabeleid nägi. Või oli see siis, kui ta sai teada, et Eestikad jälle kodusaalis toimuvad - ebaselge. Üks on kindel - üksikmängus läheb madinaks. Mis saama hakkab? Hiromant Mängel pidas aru Igor Mangiga ja annab oma ennustuse.

Esimene ring vs Sten Muinast 21/6 21/7

Noor Sten käib põhikoolis, kuid Sulgpalli Meistrivõistluste ainet tal õppekavas ei ole, kuid pole hullu. Treener Kaljumäe annab talle esimese tunni. Halb uudis on see, et esimeses tunnis kohe tunnikontroll ja spikerdada ka ei ole võimalik.

Kaheksandikfinaal vs Kristjan Täherand 21/18 18/21 22/20

Täherand on teinud ettevalmistuse Vinni sulgpallilaagris - erinevad teooria ja praktikatrennid. Kuid ka Kaljumäe on enne mängu märkmeid teinud salvräti peale - "poole peale tõsteid ei tee". Võrdses mängus saab otsustavaks kodusaali eelis ja see, et Täheranna treener Mängel unustab ennast mängu ajaks puhvetisse seljankat sööma.

Veerandfinaal vs Mikk Õunmaa 21/17 21/19

Oma treeneri vastu pole kunagi kerge mängida. Mikk mängib ka kõike kolme liiki ja sukeldumisteks peab hapnikuballoone säilitama.

Poolfinaal vs Mihkel Laanes 17/21 21/16 21/19

Eelmise aasta hõbemedalist Mihkel mängib esimeses geimis häälestunult. Kuid teises muudab Rainer taktikat ja otsustab vähem eksida. Kolmandas minnakse punkt punktis geimi lõppu ja otsustavaks saab see, et Kaljumäele tuleb enne meelde, et joone peale ja tripsuga löögid on head löögid.

Finaal vs Raul Must 10/21 12/21

Rainer on üks kahest Eesti mängijast, kes on omanud viimase 13 aasta jooksul Musta vastu geimpalli (2009 Eesti Meistrivõistlused). Raulil on see meeles ja ta ei halasta. Kuid sellegipoolest on Kaljumäe peale väga rasket turniiri hõbemedaliga sama rahul, kui õpilane, kes õppimata kontrolltöö 5 on saanud.

No comments:

Post a Comment