Saturday, March 10, 2018

Laupäev Sulgpall FM lainel

Alljärgneva postituse võtab kokku reporter - släsh (kasutame moodsaid sõnu) - pealtvaataja - Li-Ning Superseeria etappist, mis toimus laupäeval Tondirabas. Ja milline laupäev on parem, kui sulgpallilaupäev? Võibolla ainult laupäev, mis satub jõululaupäevaga ühele päevale. Ebaselge.

Kuid, mis on selge, et terve päev oli täis lahinguid.

Meistriliiga meespaaris otsustas Heade Mõtete Linnast pärit Sander Sauk, et ühendab jõud Kristjan Täherannaga ja ilmselgelt Täkuga paari mängida on alati Hea Mõte. Kuid finaal ei tulnud üldse mitte kiirlaskumisega, vaid lausa Tehvandi tõusuga, sest Rang/Tarto olid tulnud üllatusmütsiga lööma. Patrick purjetas sirkliga mõõdetud tõrjetega ning Indrek nikerdas nagu arhitektuuri vilistlane. Vähemalt esimeses geimis, kuid kogenud veteranid lubasid paari aasta pärast noortel sulkahuntidel naha üle kõrvade tõmmata.

Esiliiga paaris olid eriti segased olukorrad, sest äsjasest Naistepäevast inspireerituna murdsid Külle Laidmäe ja Elina Elkind nii mõnegi meespaari sulkasüdame. Aga finaalis ei andnud neile armu Suigusaar/Linnamägi, kes võitluslikus mängus alistasid neiud 3. geimiga. Eriti ilus oli naiste mäng poolfinaalis korraldajalõvi Luigase ning Taimar Taltsi vastu. Hakka või naispaari uskuma.

Segapaari Esiliigas jagas tasuta õppetunde Nõo sulgpallikooli raudvara Mati Soo koos Liisbet Sugasepaga. Pliks-plaks, liinid olid suletud ja tagant rabak välkus nagu tormine äike. Kuid piksenooled said otsa finaalis - juhtub ka paremates segapaarides,

Oli ka palju teisi huvitavaid vastasseise, kuid ei hakka siin kõike detailselt võrdlema, sest siis on teil endil ka järgmine kord motti Piletilevist sulgpallivõistlusele pilet osta ja seda kõike oma silmaga näha.

Järgmiste lahinguteni Muruturniiril.

Pidage meeles, et mängleva kergusega tulev võit on parem, kui napp võit!
No comments:

Post a Comment